My Diary

all those crazy things you said

24. října 2011 v 18:29 | Cioccolata Strawberry
you're always there, you're everywhere
but right now i wish you were here.
hello my beloved babies,
there's one unlovely thing i have to share with you. I'm sick. My head isn't aching as much as it was aching when i was at school , but my nose's full and there's something that doesn't want me to speak out loud. So, i am going to read HARRY POTTER or watch HARRY POTTER because i am always going to be a huge fan and dot, dot , dot , dot .
XOXO
haha, it's weird to call myself CIOCCOLATA again

Okay.

16. října 2011 v 20:53 | Cioccolata Strawberry
okay then .
let's get this party started AGAIN.
V září jsem se rozhodla, že bych mohla zas pokračovat. Ráda bych to zkusila, ale nevím, jestli mě to bude bavit. Však víte, když už blog nevedou Gabby, Christine, Martinka , Jessie , Míša ani Deni , nevím, jestli se chytnu. Ony byly vlastně takovou úžasnou blogovou inspirací a důvodem blogovat. Každopádně to zkusím. Kdyby náhodou ale byl s JS definitivní konec , vždycky budu na tumbrlu / itfillstheuniverse|tumbrl

i miss you guys ♥

Just tell me if it's not pointless to return

13. září 2011 v 14:11 | Cioccolata Strawberry
Nedá se říct, že bych po měsících otevřela svůj blog a okamžitě jsem začala psát tenhle článek. Takže, opravdu jsem něco pocítila, když jsem do vyhledávače napsala just-strawberry a spatřila jsem ten příjemný design a poslední článek, ale nebudu vás zatěžovat hloupými slovy o pocitech, když to stejně většinu z vás vůbec nezajímá.
Zvažovala jsem, zda-li se vrátit. Pravda je, že spousta blogů, které jsem navštěvovala a s jejichž administrátorkami jsem byla téměř denně v kontaktu, neexistuje. Což mě trochu mrzí, jejich blogy byly naprosto skvělým odreagováním od všech těch ostatních přeplácaných stránek. Je ale jeden blog, který zůstal pořád - a je mi ohromnou inspirací. Nebudu psát, který to je, možná už jen z důvodu, že kdyby si to ona majitelka přečetla, nejspíš bych se cítila trapně, že já jsem proti ní ve světě blogu taková nicka.
Každopádně, projela jsem si spoustu rubrik, nejstarší články a konečně jsem mohla i svýma očima spatřit, jak moc jsem se změnila. Když jsem JS zakládala, měla jsem ke změně nakročeno. Začínala jsem sekundu (myslím tím sedmou třídu) a už jsem nechtěla být tou malou obtloustlou primánkou, které si v podstatě nikdo moc neváží. A to, jak jsem byla sobecká a hloupá, ani nemám na mysli. Tak moc jsem penězům přikládala velkou váhu, že jsem zapomněla, že vůbec nejsou priorita. Teď jsem jiná. Nemluvím o nějaké příšerné drastické změně. Mám pořád stejné zájmy a kamarády. Jen se mi trochu změnil styl života i vzhled.
Uvidím, jestli to bude fungovat, jediné, co zatím opravdu můžu zaručit je to, že se pokusím, aby to tu fungovalo. Prostě a jednoduše, i když je blog.cz ten nejjednodušší portál a já už jsem prošla tolika blogy na trochu lepším tumbrl, něco mi schází. A hodlám zjistit, zda-li je to blog.

Hanging out with K ♥

1. března 2011 v 19:00 | Cioccolata Strawberry

Když jsme čekaly na tramvaj, Katie udělala pár fotek, ale nakonec nebudou asi ani na facebooku :D ♥ Původně jsme se měly sejít hned po škole, ale Katka měla francouzštinu, tak jsme se sešly ve 4. Chtěly jsme jít do CrossCafe, ale nakonec vyhrála Plaza a Coffeeshop Company. Taky jsme byly očichat Douglas, chci se tam v pátek stavět a koupit si to vymazlené tělové máslo I love Vanilla & Ice Cream. Voní vážně nádherně ♥ Taky jsem si všimla, že jsou tam i takové balzámy na pusu, tak se tam co nejdřív stavím :) Taky jsem si vyhlédla krém na obličej Bourjois. Když jsem koukala na cenu, zalapala jsem po dechu. Jen něco přes 100,- , pro to si musím dojít :D A mimo toho setkání s Kačenkou jsem byla v sobotu v Praze, tam jsem se zamilovala do jednoho kabátu, mám ho slíbený od maminky :) V nejbližší době chci přidat zase nějaký fashion nebo beauty článek, už dlouho žádný nebyl. Zítra to ale nejspíš nebude, protože jedu k tatínkovi a na focení asi nebude čas. Mějte se krásně.

Au Revoir.

Yoghurts.

28. února 2011 v 20:03 | Cioccolata StrawberryJe až k nevíře, co si někdo dovoluje. Ano, správně, jakmile jsem se vrátila, začnu pomlouvat svůj život. Mě to taky strašně štve. To, že se mi moc věcí nevede, OK, snažím se to vylepšit, pracuju na tom. Ale tahle věc - mám na mysli toho člověka, se kterým sdílím byt a ani trochu z toho nejsem nadšená. Mám moc ráda svojí maminku, sestru - ale toho retarda (promiňte mi ten výraz) prostě nesnáším. Zbožňuju, když se můžu prostě sebrat a jet k tátovi, kde od něj budu prostě daleko, daleko, daleko. Pro případ, že by se mi někdo známý dostal na blog, nebudu tady rozepisovat svoje pocity - řeknu jen : Do prdele, do prdele, do prdele. Všem jenom otravuje život a myslí si, jak je důležitej. Omfg. Ne, vůbec nejsem naštvaná :/ Tatínek mi jednou řekl: ,,Jestli ty na něj už nemáš alergii," A víte co? Má pravdu. Jenom tátovi se svěřuju úplně se vším (Možná se vám to zdá divný - jasně, mám pár kamarádek, se kterými si říkám všechno, ale - pochopte, tohle je hodně privátní téma :/ - proto se o tom nechci vypisovat ani na blogu). Někdy si říkám, že si prostě sbalím kufry a odjedu pryč. U táty mám totální zázemí. Není to proto, že má táta víc peněz, to rozhodně ne, prosím, nemyslete si o mě, že jsem - nesnáším ten výraz. Že mám zlatokopecké tendence. Ne. Prostě u táty není on. A jsem tam šťastná. Jenže nechci ublížit mamince. :( Nepotřebuju radu, jen potřebuju, aby tahle fáze života byla rychle za mnou. Ale v tom je další problém - nechci , aby byl život za mnou.
Caroline Strawberry.

A k obrázku - Dneska jsem se stavila za taťkou v kanceláři a byli jsme si koupit svačinu. Původně jsem chtěla ovoce, ale nakonec vyhrál jogurt s musli a ovocem :) Bylo to to nejlepší jídlo, co jsem dneska jedla :D

Back?

18. ledna 2011 v 17:54 | Cioccolata.
Hey guys <3
Být tu, nebýt tu?
To je otázka, kterou si už pár dnů pokládám.
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Víte, na blogu něco je. Něco zvláštního. Něco, co mě spoustu let, měsíců, týdnů, dnů i hodin udržovalo šťastnou. A teď přemýšlím o tom, jestli to vůbec mělo cenu. Možná budu kecat pátý přes devátý, nemám to v hlavě moc srovnaný. Jedno ale vím jistě. Chci začít žít sen, který sním. Nebo něco udělat pro to, aby se to vyplnilo. Neřeknu vám co, občas mi sem chodí pár kamarádek, a i když je mám moc ráda, nechci, aby to věděly. Nikdo z vás. Po tu dobu, co mi nešel internet, mi blog vůbec nechyběl. Vůbec. Až teď se sama sebe ptám, jestli přeci jen není škoda ten blog nechat, tolik jsem si s ním dala práce. A pravda je, že - nechci blog brát jako tuhle přebytečnou práci. Ale , to je fuk , o tom stejně nechci mluvit. Řeknu vám jednu věc - posranej život, to je to, co momentálně žiju. Cejtím se strašně. Jediná útěcha je pro mě ségra, táta a nejlepší kamarádka. Nemám moc náladu na vymýšlení článků.. a ani inspiraci. Jsem prázdná...

Na to, jak šťastná jsem byla, když jsem zakládala JS, jsem teď naprosto, ale určitě v prdeli. Budu tu. Rozhodla jsem se. Ale nevím, jestli to zvládnu, s tím, co teď prožívám.

with love . určitě ne naposledy , vaše

just-strawberry.blog.cz

The last day before Christmas

23. prosince 2010 v 20:01 | Cioccolata.
Sometimes, I just need to find a place for me in somebody's life.

Dneska jsem si dala ve 3 s Janičkou sraz v Plaze. Byly jsme na kafi, pak jsme očichaly všechny možné parfémy v Douglasovi, pak jsme koupily dárek pro Janči tátu a všechno jsme probraly. Když řeknu, že mám problémy, lidi mi na to odpoví: Vždyť je ti teprve třináct, jaký ty můžeš mít problémy. Upřímně, tohle naprosto nenávidím. To, že je mi třináct, znamená, že musím mít naprosto lehký život? Myslím si, že mám těžší život než několik starších holek, které vždycky dostanou to, co chtějí. Tak jsem to cítila, i když mi bylo dvanáct. Jedenáct. Myslím, že i v deseti (před desítkou nebyl důvod si to myslet, můj život byl skvělý). Doufám, že mě neodsuzujete za to, že jsem mladší než vy. Když jsem z just-strawberry začínala, bylo mi dvanáct. Jsou tací, kteří si se mnou začali psát a bylo jim jedno, že jsem mladší. Ale jsou i takoví, kteří si mě i smazali ze seznamu, protože jsem byla o několik let mladší. Tohle nepochopím.. je mi líto, pokud si někdo myslí, že jsem malej nevyspělej fracek s jednoduchým životem. Snad si to většina z vás nemyslí. No, ale, nechci vás tady zahrnovat svými problémy, je jich hodně, ale alespoň přes Vánoce na ně hodlám zapomenout. Snad se mi to povede. Nechci svátky jako minulý rok. Chci svátky jako kdysi.. <3 Ach jo. Závidím všem, kdo mají rodinu pohromadě a nemusí jezdit sem a tam, jako nějaká věc. Možná to moc prožívám, je vás spousty, co máte rozvedené rodiče a jste šťastní. Neříkám, že jsem nešťastná, v 80% jsem šťastná. Ale těch zbylých dvacet procent se hodně projevuje. Každopádně, všem vám přeji nádherné Vánoce, ať se vám splní to, co si přejete a užijte si je..

Kdybych se už náhodou do školy neozvala, přes Silvestr jedu na hory, nevím, jestli se sem dostanu. I když, vlastně, zítra bych mohla. Ale pozítří budu s tatínkem a chci si ho užít. 

xoxo , Cioccolata.
i love gossip girl . <3

Some home photos... + Follow me on Twitter

23. prosince 2010 v 10:24 | Cioccolata.
Ahoj miláčci :)
Tak, máme poslední den před Vánoci. Taky se těšíte ? :) Já hodně. Dneska ráno jsem vyfotila pár fotek. Mám v pokoji nepořádek, tak jsem se vyfotila s nepěknými okny :D Potřebuju závěsy, ale teď se doma řeší důležitější věci než výbava mého pokoje. Tak za rok, za dva, to budu mít krásná okna :) :P Takže, mám pár 'náhodných' fotek. nebyla jsem nějak extrémně upravená, jako každý den, jen jsem měla neučesané vlasy. Další fotky pod perexem.

Klikni na ikonku a přidej si mě na twitteru :) T. jsem založila před pár týdny, ale až včera jsem ho propojila s blogem ;) Budou tam novinky ohledně blogu, ale i mě, informace o článcích, bla bla, však to znáte <3
xoxo.

Crying and being sad.

19. prosince 2010 v 19:49 | Cioccolata.
http://just-strawberry.blog.cz
Hlášení : Budu tu. Ale nic nenapíšu. Mám depresi. Někdo mi ukradl Pepu Igora II . :( Kdo nevíte, můj milovaný malý bílý telefon, který jsem dostala od táty k narozeninám, neměla jsem ho ani měsíc a dneska jsem o něj přišla. Nesnáším tenhle svět. Zloději všude, kam jdete. Nenávidím je .

♥ DRŽME CHVILKU TICHA ZA MLADIČKÉHO PEPU IGORA II. , JEŽ JE PRÁVĚ TEĎ V RUKOU ŠÍLENCE A ZLODĚJE A NIKDY JIŽ NEPOZNÁ TO BEZPEČÍ KAROLÍNČINÉHO NÁRUČÍ.
♥ i miss you :(

Because the life is about changes and happiness.

17. prosince 2010 v 22:51 | Cioccolata.
h e l l o ♥
Včera jsem nenapsala, neměla jsem nějak náladu na blog.

Víte, co je nejlepší ? ♥ Dostala jsem jedničku z matematiky, tenhle týden už druhou. Šikovná já. Ale mojí radost samozřejmě maže ta idiotská čeština a ta děsná učitelka, která si na mě bůhvíproč zasedla. Psala mi mamka, budu mít sestři. Radost fakt :D Já vím, jsem nevděčnej parchant, ale já prostě nechci sourozence. Co se dá dělat, už to tak jednou je, tak jí budu mít ráda, přeci jenom to bude moje povinnost ♥ :P

Dneska jsem byla s tátou a bratrancem na Narnii. Mám ráda pohádky. Připomínají mi, že na nich jsem vyrostla a díky nim se zrodily moje první sny, některé trvají až doteď. A ten jeden si splním. Nevím, jak to udělám, prostě to zvládnu.

Taky jste si mohli všimnou Vánočního designu. A já si všímám, že zejtra s taťkou asi zajedeme koupit nové boty.

xoxo ♥
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Netematický obrázek.
 
 

Reklama