Celeb Style

Fashion Faceoff : Emma vs. Milla

22. listopadu 2010 v 21:14 | Cioccolata.
Po dlouhé době další Faceoff. Minule jste rozhodovali mezi Siennou Miller a Halle Berry. Tentokrát budete vybírat mezi Emmou Roberts (Na svatého Valentýna, Divoška, Hotel pro psy..) a Millou Jovovich (Resident Evil, Čtvrtý druh, Johanka z Arku, můj oblíbený Zoolaner a spousty dalších). Na kterou z holek šaty padnou lépe? Mně osobně se víc líbí outfit Emmy - černá barva jí sluší, boty úžasně ladí a v ruce psaníčko - Emma u mě vyhrává. A co u vás? Milla nebo Emma? :)
Tentokrát u článku není anketa, pište své názory do komentářů.

Emma Watson's Hair - What do you like the most?

16. listopadu 2010 v 21:07 | Cioccolata.
Určitě víte, že se nedávno nechala Emma Watson ostříhat. Někde jsem četla, že to bylo kvůli roli, kterou ve finále nakonec nedostala. Ale to je jedno, důležité je, jaký look Emminých vlasů se vám líbí víc. Dlouhé vlnité vlasy nebo krátké? Emma svůj nový vzhled prý zbožňuje. Líbí se mi v obou případech, ale musím uznat, že ty nádherné vlasy jsou pro Emm typické a líbí se mi na ní víc. Názory pište do komentářů, jsem zvědavá, co si myslíte :)

Michelle Trachtenberg: What´s her best look?

20. října 2010 v 20:52 | Cioccolata.<3
V dnešním Celeb Style se zaměřím na Michelle Trachtenberg ( Znovu 17, Princezna ledu, Buffy, Gossip girl..). Jaké rty vám k ná sednou nejvíc? S rudými rty vypadá víc žensky a myslím, že jí to i přidává, ale na druhou stranu mi k ní víc sednou přirozené, jen leskem natřené rty. :) Jaký look Michelle se víc líbí vám?

Sienna vs. Halle ( Duel )

18. října 2010 v 15:22 | Cioccolata.<3
Kdo vybral pro šaty lepší kombinaci? Ke komu se lépe hodí? U mě vede Halle - líbí se mi, že kromě mini šatům si vzala i kalhoty a vestičku. Sienně to taky moc sluší, to jí musíme nechat - líbí se mi to psaníčko a její boty :) Ale více mě potěšila Halle :) Váš názor? Dole v anketě. Budu ráda za komentáře ;)
http://just-strawberry.blog.cz
Přijela jsem ze školy, docela utahaná, ale ještě musím do hudebky a pak na dvouhodinouvej trénink od šesti do osmi. Dneska se tu asi neukážu, musím se učit francouzštinu, matiku a angličtinu.
xoxo, Cioccolata.<3
 
 

Reklama