Září 2011

Just tell me if it's not pointless to return

13. září 2011 v 14:11 | Cioccolata Strawberry |  My Diary
Nedá se říct, že bych po měsících otevřela svůj blog a okamžitě jsem začala psát tenhle článek. Takže, opravdu jsem něco pocítila, když jsem do vyhledávače napsala just-strawberry a spatřila jsem ten příjemný design a poslední článek, ale nebudu vás zatěžovat hloupými slovy o pocitech, když to stejně většinu z vás vůbec nezajímá.
Zvažovala jsem, zda-li se vrátit. Pravda je, že spousta blogů, které jsem navštěvovala a s jejichž administrátorkami jsem byla téměř denně v kontaktu, neexistuje. Což mě trochu mrzí, jejich blogy byly naprosto skvělým odreagováním od všech těch ostatních přeplácaných stránek. Je ale jeden blog, který zůstal pořád - a je mi ohromnou inspirací. Nebudu psát, který to je, možná už jen z důvodu, že kdyby si to ona majitelka přečetla, nejspíš bych se cítila trapně, že já jsem proti ní ve světě blogu taková nicka.
Každopádně, projela jsem si spoustu rubrik, nejstarší články a konečně jsem mohla i svýma očima spatřit, jak moc jsem se změnila. Když jsem JS zakládala, měla jsem ke změně nakročeno. Začínala jsem sekundu (myslím tím sedmou třídu) a už jsem nechtěla být tou malou obtloustlou primánkou, které si v podstatě nikdo moc neváží. A to, jak jsem byla sobecká a hloupá, ani nemám na mysli. Tak moc jsem penězům přikládala velkou váhu, že jsem zapomněla, že vůbec nejsou priorita. Teď jsem jiná. Nemluvím o nějaké příšerné drastické změně. Mám pořád stejné zájmy a kamarády. Jen se mi trochu změnil styl života i vzhled.
Uvidím, jestli to bude fungovat, jediné, co zatím opravdu můžu zaručit je to, že se pokusím, aby to tu fungovalo. Prostě a jednoduše, i když je blog.cz ten nejjednodušší portál a já už jsem prošla tolika blogy na trochu lepším tumbrl, něco mi schází. A hodlám zjistit, zda-li je to blog.