Prosinec 2010

The last day before Christmas

23. prosince 2010 v 20:01 | Cioccolata. |  My Diary
Sometimes, I just need to find a place for me in somebody's life.

Dneska jsem si dala ve 3 s Janičkou sraz v Plaze. Byly jsme na kafi, pak jsme očichaly všechny možné parfémy v Douglasovi, pak jsme koupily dárek pro Janči tátu a všechno jsme probraly. Když řeknu, že mám problémy, lidi mi na to odpoví: Vždyť je ti teprve třináct, jaký ty můžeš mít problémy. Upřímně, tohle naprosto nenávidím. To, že je mi třináct, znamená, že musím mít naprosto lehký život? Myslím si, že mám těžší život než několik starších holek, které vždycky dostanou to, co chtějí. Tak jsem to cítila, i když mi bylo dvanáct. Jedenáct. Myslím, že i v deseti (před desítkou nebyl důvod si to myslet, můj život byl skvělý). Doufám, že mě neodsuzujete za to, že jsem mladší než vy. Když jsem z just-strawberry začínala, bylo mi dvanáct. Jsou tací, kteří si se mnou začali psát a bylo jim jedno, že jsem mladší. Ale jsou i takoví, kteří si mě i smazali ze seznamu, protože jsem byla o několik let mladší. Tohle nepochopím.. je mi líto, pokud si někdo myslí, že jsem malej nevyspělej fracek s jednoduchým životem. Snad si to většina z vás nemyslí. No, ale, nechci vás tady zahrnovat svými problémy, je jich hodně, ale alespoň přes Vánoce na ně hodlám zapomenout. Snad se mi to povede. Nechci svátky jako minulý rok. Chci svátky jako kdysi.. <3 Ach jo. Závidím všem, kdo mají rodinu pohromadě a nemusí jezdit sem a tam, jako nějaká věc. Možná to moc prožívám, je vás spousty, co máte rozvedené rodiče a jste šťastní. Neříkám, že jsem nešťastná, v 80% jsem šťastná. Ale těch zbylých dvacet procent se hodně projevuje. Každopádně, všem vám přeji nádherné Vánoce, ať se vám splní to, co si přejete a užijte si je..

Kdybych se už náhodou do školy neozvala, přes Silvestr jedu na hory, nevím, jestli se sem dostanu. I když, vlastně, zítra bych mohla. Ale pozítří budu s tatínkem a chci si ho užít. 

xoxo , Cioccolata.
i love gossip girl . <3

Some home photos... + Follow me on Twitter

23. prosince 2010 v 10:24 | Cioccolata. |  My Diary
Ahoj miláčci :)
Tak, máme poslední den před Vánoci. Taky se těšíte ? :) Já hodně. Dneska ráno jsem vyfotila pár fotek. Mám v pokoji nepořádek, tak jsem se vyfotila s nepěknými okny :D Potřebuju závěsy, ale teď se doma řeší důležitější věci než výbava mého pokoje. Tak za rok, za dva, to budu mít krásná okna :) :P Takže, mám pár 'náhodných' fotek. nebyla jsem nějak extrémně upravená, jako každý den, jen jsem měla neučesané vlasy. Další fotky pod perexem.

Klikni na ikonku a přidej si mě na twitteru :) T. jsem založila před pár týdny, ale až včera jsem ho propojila s blogem ;) Budou tam novinky ohledně blogu, ale i mě, informace o článcích, bla bla, však to znáte <3
xoxo.


Oriflame Hand Cream - Happy Energy

21. prosince 2010 v 21:28 | Cioccolata. |  Beauty Tips
just-strawberry.blog.cz
Naše ruce hodně trpí, obzvlášť teď v zimě, kdy jsou popraskané, vrásčité a ošklivě zarudlé. Jako malou prevenci doporučuji krém Happy Energy od přírodní švédské kosmetiky Oriflame. Krém nádherně voní po citronech, rychle zasychá a díky velikosti a objemu (50 ml) se krém vejde i do nejmenší kabelky ;) Cena je malá, stojí kolem 80 kč, myslím, že se velmi malá investice vyplatí ;)

Do budoucna připravím víc tipů od Oriflame, poslední dobou jsem si Oriflame oblíbila ;)

Crying and being sad.

19. prosince 2010 v 19:49 | Cioccolata. |  My Diary
http://just-strawberry.blog.cz
Hlášení : Budu tu. Ale nic nenapíšu. Mám depresi. Někdo mi ukradl Pepu Igora II . :( Kdo nevíte, můj milovaný malý bílý telefon, který jsem dostala od táty k narozeninám, neměla jsem ho ani měsíc a dneska jsem o něj přišla. Nesnáším tenhle svět. Zloději všude, kam jdete. Nenávidím je .

♥ DRŽME CHVILKU TICHA ZA MLADIČKÉHO PEPU IGORA II. , JEŽ JE PRÁVĚ TEĎ V RUKOU ŠÍLENCE A ZLODĚJE A NIKDY JIŽ NEPOZNÁ TO BEZPEČÍ KAROLÍNČINÉHO NÁRUČÍ.
♥ i miss you :(

Because the life is about changes and happiness.

17. prosince 2010 v 22:51 | Cioccolata. |  My Diary
h e l l o ♥
Včera jsem nenapsala, neměla jsem nějak náladu na blog.

Víte, co je nejlepší ? ♥ Dostala jsem jedničku z matematiky, tenhle týden už druhou. Šikovná já. Ale mojí radost samozřejmě maže ta idiotská čeština a ta děsná učitelka, která si na mě bůhvíproč zasedla. Psala mi mamka, budu mít sestři. Radost fakt :D Já vím, jsem nevděčnej parchant, ale já prostě nechci sourozence. Co se dá dělat, už to tak jednou je, tak jí budu mít ráda, přeci jenom to bude moje povinnost ♥ :P

Dneska jsem byla s tátou a bratrancem na Narnii. Mám ráda pohádky. Připomínají mi, že na nich jsem vyrostla a díky nim se zrodily moje první sny, některé trvají až doteď. A ten jeden si splním. Nevím, jak to udělám, prostě to zvládnu.

Taky jste si mohli všimnou Vánočního designu. A já si všímám, že zejtra s taťkou asi zajedeme koupit nové boty.

xoxo ♥
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Netematický obrázek.

2NE1 ~ Can't Nobody <3

15. prosince 2010 v 14:44 | Cioccolata. |  things i love
Miluju korejský pop . ~
Kpop jsem začala poslouchat před pár měsíci, jsem hroznej závislák ♥ a nejvíc se všech k-kapel miluji 2NE1 a jejich styl.


Don't tell my heart, my achy breaky heart..

14. prosince 2010 v 22:13 | Cioccolata. |  My Diary
i love american country music . i hate czech country , but am. country is amazing ^_^
Po svátcích pojedu s tátou nakupovat. Táta tomu období říká 'Slevoslet', skoro v každém obchodě jsou slevy. Tak proč toho nevyužít :) Nedávno jsem začala milovat country módu. Na vesnici bych šťastná nebyla, koneckonců, Plzeň mi připadá jako maloměsto a Praha - no, sice to je velké město, ale já chci do většího . <3 Na vesnici bych šťastná nebyla, ale oblékat se tím vesnickým stylem, to mě láká. Takže, až půjdu příště nakupovat, chci sehnat pár kousků v country stylu. Nemyslím vintage, to mě ani tolik neláká. Jedna moje spolužačka má ale moc pěkné vintage kousky a umí to moc pěkně mixovat :) No, každopádně se na nákup těším, i pod stromeček bych měla dostat nějaké oblečení :) Vlastně ani moc nevím, co dostanu. Vím o iPodu, moje mp4 jaksi ne příliš funguje, možná si vyberu ještě nějaký parfém, nevím, a asi pod stromečkem najdu i třetí řadu HM na DVD. :) A zbytek je tajemství :)) Těším se na Vánoce. Ale nejen na dárky, těším se na tu atmosféru. I když, jak jsem psala, nebudou to tolik rodinné Vánoce, už nikdy. Ale i tak si je chci užít jak nejlépe to půjde :))

I wanna look like this famous girl . <3

13. prosince 2010 v 20:17 | Cioccolata. |  My Diary
I wanna look like Emma Watson. Eeeeh, gosh, i wanna look like her . She's one of the most beautiful young lady ever. Well, today I had a concert with my sis and friends. I think it was good :) We tried to make it nice. After the concert, H. took K. to the gym, and me and my mum at home. :) We had dinner and watched Fear Factor, ooouch, it was so horrible, mum had to turn it off . :DD Today we wrote a math test, i hope it won't be a disaster. Tommorow we'll write a Geography test, i hope i won't mess it. So, i think that's all. I will learn it, instead using computer. And than, I will do something with my mum. I love her, no matter what happens :) So, enjoy this short article and check out Emma's photo, i think she is more than gorgeous. But, G. Craig is all mine :p <3

Chci vypadat jako Emma Watson. Eeeeh, bože, chci vypadat jako ona . Je to jedna z nejkrásnějších mladých dam. No, dneska jsem měla se sestrou a kamarády koncert. Myslím, že byl dobrý :) Snažili jsme se to udělat pěkné. Po koncertě, H. vzal K. do posilovny a mě s mamkou domů. Měly jsme večeři a koukaly na Faktor Strachu, bylo to strašný, mamka to musela vypnout :DD Dneska jsme psali test z matiky, doufám, že to nebude katastrofa. Zítra píšeme test ze zeměpisu, doufám, že to nezmrvím. Tak, to je asi všechno. Jdu se učit, místo koukání do počítače. A pak něco budeme dělat s mamkou. Miluju jí, ať se stane cokoli <3 Tak, užijte si krátký článek a zkoukěte Emminu fotku, myslím, že je víc než úžasná. Ale George Craig je jen můj :P <3
JUST-STRAWBERRY|BLOG

I heart. Part IIII

12. prosince 2010 v 12:22 | Cioccolata. |  things i love
After long time, I've got a new part of I heart for you guys . <3

Po dlouhé době pro vás mám novou část I heart.

Love <3 ( and LG phones :P )

God, give us a white Christmas♥

11. prosince 2010 v 21:56 | Cioccolata. |  My Diary
Darlings ♥
My current location? Wonderland. I imagine a white Christmas. I rememer the time when I waited in the kitchen with my mother and grandmother for the sound of the bells. Jesus' bells. Then I hearded them and ran to the door. I saw a decorated Christmas Tree, under which lay a lot of gifts, wrapped in colorful paper. At the moment I didn't care what was inside the gifts. I enjoyed the atmosphere. It was time when we still lived in that wonderful house in the village. I was the happiest girl in the world. My parents were together. We were a family. (God, why did they had to break up?:() We were a big family. The day after the 24th of December, together we went to the grandmother's house. Second part of our family waited for us there. I played with my cousin L. ( well, i still do, but we are not playing ) and we were happy. Happy little girls. Well, that was many years ago. My actual Xmas? They don't have the magic. Christmas holidays are about love and family. I feel love, i do. But i don't feel the family. And i miss it so much. I wish to spend family white Christmas. I wish to spend a New Year's Eve with family and fun, not in the mountains. Well, i love skiing and the people who is going with us, but.. they are not family. I want a New Year's Eve like last year. With daddy, cousins, uncle and aunt. Maybe you think: Ooomg, she wants to spend NY's Eve so boring. No! I love my family. No matter what do you think, sorry. But, whole family was many years before. No tears. :( I cry every Christmas. I shouldn't. But i do. Because I miss the family we were. But I can't say it loud . :(( Please, wish me beautiful white Christmas, god and every single girl of you. I wish it to you, too. So, all i want for Christmas is happiness and love. Even if i can't have it.
We had a living room like the living-room on this picture . :(
Snow and trees everywhere around us. I had it. Now i don't.
When i was like 9 years old, I wanted to be eleven. I wanted to get my letter from Hogwarts. I believed in magic. I still do..

WITH LOVE , YOUR CIOCCOLATA AND HER HAPPY MEMORIES.