The world would be different, if...

24. listopadu 2010 v 22:09 | Cioccolata. |  My Diary
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Kdyby naši byli pořád spolu, bylo by všechno jinak. Pár mých kamarádů zná můj blog, a i když nechci, aby to věděli, napíšu tu sem. Potřebuju o tom někde napsat. Oba moji rodiče mají normálně dost dobrý příjem. A kdyby byli pořád dohromady? Myslím, že bych si v pohodě mohla chodit ve značkovým oblečení, pořádat velký nákupy 2x do měsíce a mít iPhone ( nevím , jestli by za mě ty peníze takhle utráceli, jen říkám, že bychom na to měli ) . Táta má pořád super plat, to jo. Mamka taky. Jenže - jak asi víte, je těhotná. A můj milý nevlastní tatínek vydělává asi tak o 30 tisíc míň než ona. Tak si představte, jak to u nás doma bude vypadat. Bude to jenom rok, vím. A já budu mamce se vším pomáhat. Ale ten rok bude dost drastickej. V podstatě všechno mi bude muset kupovat táta. Nevadí mi to , on mi vlastně kupuje skoro pořád něco. Teď mám v plánu pár víkendů nic nechtít a pak ho vytáhnout na pořádný oficiální nákup :D Ne , ten rok to zvládnu, mít o hodně moc věcí míň. Problémy? Ano, jsou. Ty už tu ale nechci psát. Takže , jenom abyste to věděli , i když vás to asi ani trošku nezajímá. Už se těším na to, až ten rok bude za náma! Ať už to bude . ( btw . zmínila jsem, že mamka bude mít asi tak o 45 tisíc míň , když bude na mateřský ? ) .. KURVAFIX . Já vím. Je špatný,že mi jde o prachy. Ale přiznejte si to - peníze jsou důležitý. Nejsou na prvním místě, ale potřebujete je , stejně jako já a všichni ostatní . xoxo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sugar_Cane aff♥ Sugar_Cane aff♥ | Web | 25. listopadu 2010 v 18:54 | Reagovat

No tak kdybych měla takhle bohatý rodiče tak jako fajn no :D Táta má sice dost dobrej příjem a máma tak průměr, ale jako já jsem řekla mámě že bych k Vánocům chtěla voňavku za 350 korun a ona mi na to řekla že je to drahý, no tak jako.. Já se fakt nechci voněj šuntama za stovku. A nejedná se jen o voňavku.. Ale já si nebudu stěžovat, protože nemám na co.. Co chci a přeju si to, tak to většinou dostanu. Co by dal někdo za to, co mám já a ještě si stěžuju.. Nejšťastnější člověk by to byl..

2 Candy-M Candy-M | Web | 26. listopadu 2010 v 8:17 | Reagovat

O peníze samozřejmě jde. Táta odešel do Norska a změnil se nám život.
A on si tam teď našel ženskou. Máma má hodně tučný konto, ale šetří ho pro mě a pro ségru, kdyby se něco stalo, protože je jí 40 a není zrovna zdravá. Ale chodím značkově oblíkaná, mám notebook, krásnej mobil, stolní počítač,dostanu auto, řidičák...taky si nemůžu stěžovat.
Táta posílá mín, protože ta jeho je taky těhotná ...

3 Baru* Baru* | Web | 26. listopadu 2010 v 13:02 | Reagovat

Jako myslím si že všechno není o penezích, promin ale ten článek mi přišel trochu sobecký neber to špatně...Ale když teda něco cheš proč třeba neděláš brigádu nebo tak ? Jako myslím si že ten rok není tak stašný ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama