Listopad 2010

fashion inspirations

30. listopadu 2010 v 11:38 | Cioccolata. |  inspirations
Doufám, že se někteří z vás obrázky inspirují, a ti ostatní alespoň ocení :)

Boy with guitar , be mine or not ?

29. listopadu 2010 v 17:32 | Cioccolata. |  My Diary
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Boys with guitars ? Awesome . But i love boys with microphone more . Sorry , boy . :D
Toho má ráda Gábi , jen s lepšíma botama , že ? :D:D:D:D<3<3

Napište , o čem chcete článek . Mám období , kdy jsem poněkud bez nápadů. xoxo.

New Layout and things like that.

28. listopadu 2010 v 20:14 | Cioccolata. |  My Diary
Dneska ahoj podruhé ♥
Je mi docela mizerně, hrozně mě bolí v krku, nemůžu mluvit. Trošku mě bolí hlava, tak to dneska na počítači asi ukončím a půjdu sledovat závěr ČSMT . Zítra budu mít 4 hodiny tělocvik, tak doufám, upřímně doufám, že buď nebudu muset do školy ( to by se mi strašně moc hodilo, protože tu matematiku vůbec nechápu ) nebo že mi mamka aspoň napíše omluvenku na tělocvik. Blbý je , že půlka toho těláku je trénink se školním týmem na volejbal, brzo hrajem zápas a já bych docela potřebovala tam bejt. Tak zapomenu na to, že bych nemusela do školy, ale nepůjdu do hudebky. Heh, ale je mi jasný, že po čtyřech hodinách skákání po tělocvičně budu nemocná. No nic. Mějte se krásně, sledujte ČSMT a držte mi palce , ať je mi dobře ♥ Btw. ohledně nadpisu, možná zanedlouho nastavím nový design, už o něm mám představu, ale ještě jsem pořádně nenašla nic, co by splňovalo moje požadavky :))
xoxo .

Weekend is ending ..

28. listopadu 2010 v 16:50 | Cioccolata.
Ahoj zlatíčka <3
Jsem zpátky doma, u babičky jsem toho za ten den snědla tolik, co normálně sním za týden :D Přikládám fotku nových nehtů, vlasy vám dám ke zkouknutí až zítra :) Měla bych přijít domů něco kolem šesté, tak se vyfotím a hodím sem fotku. Dneska se fotit nebudu , vypadám příšerně, hezky řečeno :D Zítra píšeme test z matematiky, musím se na to naučit, další trojku už získat nechci, v poslední době jich získávám požehnaně. A to ještě před 2 týdny jsem měla skoro ze všeho jedničky. No jo, to bylo tím, že jsem si denně zopákla učivo. Už chápu, co je na tom, denně si věci znovu projet.  Ale učit se budu až tak za hoďku, za dvě, ještě nemám náladu na učení. Chci si stáhnou Gossip Girl, trochu si poklidit v pokoji nebo vymyslet článek. Jeden mám, ale ten zveřejním až zítra ( čti : napíšu ) . Dneska bych ještě chtěla napsat nějaký článek do rubriky Themes. Zatím ;) Jsem na facebooku i skype ;))

Busy? No. Here? No.

26. listopadu 2010 v 19:20 | Cioccolata. |  My Diary
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Darlings!♥
Na internetu jsem byla skoro denně, ale neozvala jsem se. Neměla jsem nějak náladu na blog, chuť ani inspiraci na články. To ostatně nemám ani teď, píšu, abych řekla, že zítra ráno jedu pryč a vrátím se až v neděli večer. Novinek je pár, mám melír ( chtěla jsem světle hnědou , pff , ona mi tam udělala blond . Super no . :D ) , a koupila jsem si umělé nehty, protože .. no , nechtějte vidět moje skutečný. Drží samy, ale radši si je přilepím, přeci jenom. Vypadají ale přirozeně, celkem mi ladí s odstínem prstů . :D V neděli něco napíšu , slibuju , a kdyby ne v neděli , čekejte nějaký duchaplný článek v pondělí . xoxo.


The world would be different, if...

24. listopadu 2010 v 22:09 | Cioccolata. |  My Diary
JUST-STRAWBERRY|BLOG
Kdyby naši byli pořád spolu, bylo by všechno jinak. Pár mých kamarádů zná můj blog, a i když nechci, aby to věděli, napíšu tu sem. Potřebuju o tom někde napsat. Oba moji rodiče mají normálně dost dobrý příjem. A kdyby byli pořád dohromady? Myslím, že bych si v pohodě mohla chodit ve značkovým oblečení, pořádat velký nákupy 2x do měsíce a mít iPhone ( nevím , jestli by za mě ty peníze takhle utráceli, jen říkám, že bychom na to měli ) . Táta má pořád super plat, to jo. Mamka taky. Jenže - jak asi víte, je těhotná. A můj milý nevlastní tatínek vydělává asi tak o 30 tisíc míň než ona. Tak si představte, jak to u nás doma bude vypadat. Bude to jenom rok, vím. A já budu mamce se vším pomáhat. Ale ten rok bude dost drastickej. V podstatě všechno mi bude muset kupovat táta. Nevadí mi to , on mi vlastně kupuje skoro pořád něco. Teď mám v plánu pár víkendů nic nechtít a pak ho vytáhnout na pořádný oficiální nákup :D Ne , ten rok to zvládnu, mít o hodně moc věcí míň. Problémy? Ano, jsou. Ty už tu ale nechci psát. Takže , jenom abyste to věděli , i když vás to asi ani trošku nezajímá. Už se těším na to, až ten rok bude za náma! Ať už to bude . ( btw . zmínila jsem, že mamka bude mít asi tak o 45 tisíc míň , když bude na mateřský ? ) .. KURVAFIX . Já vím. Je špatný,že mi jde o prachy. Ale přiznejte si to - peníze jsou důležitý. Nejsou na prvním místě, ale potřebujete je , stejně jako já a všichni ostatní . xoxo.

Happy Birthday , MILEY . <3

23. listopadu 2010 v 20:53 | Cioccolata. |  My Diary
Happy Birthday , Miley Cyrus . I love you.
Wish you luck , love , peace and lots of friends . xoxo , me . 

Všechno nejlepší .
Kurva kurva KURVA ! :( nasraná , smutná , jak to nazvat.
Chtěla jsem jet ze školou do Anglie . Včera bylo ještě 20 míst. Dneska je všechno obsazený . Achjo :(

EDIT: Jsem náhradník ( jako asi dalších 100 lidí :(( ). Ach jo , tam moc jsem tam chtěla! Hančís si objednávala místo ve 4 , to bylo poslední dostupný. Koukala jsem na to ve dvě . Ach jo , tak moc mě sere , že jsem si to místo nerezervovala už z mamky v práci :(( ! Teď se tam na 99% nedostanu . :( Sad girl .. :((

Fashion Faceoff : Emma vs. Milla

22. listopadu 2010 v 21:14 | Cioccolata. |  Celeb Style
Po dlouhé době další Faceoff. Minule jste rozhodovali mezi Siennou Miller a Halle Berry. Tentokrát budete vybírat mezi Emmou Roberts (Na svatého Valentýna, Divoška, Hotel pro psy..) a Millou Jovovich (Resident Evil, Čtvrtý druh, Johanka z Arku, můj oblíbený Zoolaner a spousty dalších). Na kterou z holek šaty padnou lépe? Mně osobně se víc líbí outfit Emmy - černá barva jí sluší, boty úžasně ladí a v ruce psaníčko - Emma u mě vyhrává. A co u vás? Milla nebo Emma? :)
Tentokrát u článku není anketa, pište své názory do komentářů.

Adorable fame..

22. listopadu 2010 v 18:35 | Cioccolata. |  My Diary
http://just-strawberry.blog.cz
hey luvs . <3
Pípne mi mobil, SMS : Jdeš na trénink? Mamka . Hádejte , co jsem na to odepsala :D Pokud jste četli jeden takovej článek, víte, že toho třikrát týdně dvě hodiny hopsání chci nechat. Nemám ráda volejbal. Nikdy jsem neměla. Maximálně tak ty amatérský školní zápasy s holkama ze školy :) Ach jo, to si vždycky vzpomenu na Ivu, která minulej rok chodila do oktávy. Úžasná holka<3 Dneska jsme psali čtvrtletku z angličtiny ( hotovo za 10 minut - zbytek třídy za 35. :D ) a mini - test z matiky. Mělo by to dopadnout nešpatně, tak snad . :D V pátek jsme psali literaturu, chybí mi asi jedna otázka, Který básník vzpomíná na toho a toho. Literaturu mám ráda. Vždyť se tomu chci věnovat. No, tedy spíš slohu, asi víte, co je můj sen.. Češtinu - mluvnici nenávidím, ale sloh a literatura mě baví. Takovej můj koutek :)) To mi připomíná, v pátek mám referát. Chtěla bych prezentovat Coco Chanel, ten životopis, co mi včera koupil táta, ale asi to nestihnu, tak budu muset mluvit o Hostiteli ( SM ) . Nejsem moc velkej fanda Twilight , ale Hostitele mám ráda, Meyerová má úžasnou fantazii:) Tak , teď se budu bezvýznamně poflakovat na blogu, facebooku, a tak dále , a tak dále . <3
xoxo C .

last friday night..

21. listopadu 2010 v 19:50 | Cioccolata. |  My Diary

Ahoj miláčci♥
Jak se máte? Že se ptám. Víkend skončil hrozně rychle, mám pocit, že je sobota, bohužel se ale mýlím :D Dneska jsme s tátou byli na HP ( kde jsme potkali ségru s kámoškou :D ) , upřímně, moc se mi to líbilo :)) Chtěla bych mít kamarády jako jsou Ron a Harry. A hlavně, chtěla bych být tak krásná jako Emma. Opravdu, kdybych si mohla vybrat, jako která celebrita bych chtěla vypadat, rozhodně bych zvolila Emmu Watson ( Ne proto, že 'vlastní' i George Craiga ! :D manžel . <3 ) Jdu na HP ještě jednou, s mamkou, v úterý , s tím, že se podíváme po nějakém tom kabátu, možná bych ji přemluvila na kalhoty, kdyby měla peníze. V Levných knihách jsem koupila 2 knížky pro tátu k Vánocům a dala jsem za ně jenom 88 :D Táta koupil životopis Coco Chanel, už jsem na druhé kapitole :D:D Škoda, že to nestihnu přečíst do pátku, to mám zrovna referát z literatury. No co, možná bych to mohla stihnout, ale já si to chci užít, ne se prohánět slovy a ignorovat jejich význam. Mám náladu na něco fashion nebo beauty, uvidím, jestli se k něčemu dopatlám :D
xoxo. ♥