my feelings. my world. my life ~

24. září 2010 v 0:00 | Cioccolata.<3 |  My Diary
je to přednastavené, teď spím a sním :))
nepředpokládám, že to někdo bude číst:D
just-strawberry.blog.cz
Tak jo. :) Mám nějakou náladu na psaní, tož tedy jdu psát :D V podstatě vám trošku dám možnost mě tímhle článkem víc poznat, protože se.. ehm.. hodlám trošku rozepsat :D Jenom pro ty, kteří jsou moc líní na to, aby to všechno přečetli: Budu tu psát [ nejspíš ] o tom, co mám ráda, blogu a takovýhle věci. Takže NEČEKEJTE žádnej článek o beauty nebo fashion v tomhle :D Tak jo, začínam.

Proč jsem zakládala blog? Ehm, to už si nepamatuju. Nemluvím o tomhle, samozřejmě. Když jsem s blogováním začínala, bylo mi.. to nevím. Ale bylo to asi někdy na přelomu 2. a 3. třídy. Na blog jsem chodila tak jednou týdně, neměla jsem založený toplist, nikdo mi nic nekomentoval a měla jsem design, který je v základní nabídce. Ale víte co? Mně to bylo jedno. Blogovala jsem pro radost. Teď bloguju sice taky 'pro radost', ale je to spíš.. no, není to takový jako bylo předtím. Tenhle 'blogovej svět' se hodně změnil. Dřív nebylo žádný kradení, kopírování designů, reklamy v každým článku nebo takovýhle věci. Každej si dělal design k sobě na blog. Nic jako grafické blogy snad ani neexistovalo. Byly to vesměs hlavně deníčky. Hlavně z toho, co jsem viděla.
Pak následovala asi .. roční pauza? :D Na počítač jsem v tý době snad ani trošku nechodila. Nevím, jeslti bych tu dobu chtěla zpátky, asi ne, ale rozhodně bych chtěla dokázat odejít od internetu jen tak. :D Po tom, co jsem se nějak naučila vést blog, což mi trvalo nějaký ten pátek [ no, možná měsíce nebo i rok(y) ], založila jsem si svojí 1. fansite. O kom? Avril Lavigne. Teď už ji moc neposlouchám, hodně se změnila. Neberu jí to, ale postrádám to, co jsem na ní měla nejraději. Tam mi chodilo docela dost lidí. Jenže pak mě přestala bavit. Ale nedokázala jsem neblogovat. Bylo to těžký. Tak jsem zkusila ještě jednu s Avril, zase neúspěšně. Pak jsem ale zkusila Miley Cyrus a to byl hlavní zlom :) Předtím, než jsem si založila blog, jsem Miley nějak neznala. A s blogem jsem ji poznala. Totálně jsem si ji zamilovala. A to mám doteď <3 Ona je prostě perfektní, to mi NIKDO nevymluví. Jenže i sláva mojí Miley fansite vyhasla a já jsem jen tak zakládala blogy, a vydržela jsem na nich několik dní. Víc ne.
Teď jsem se hodně přehoupla, řekla bych. Vlastně, kdybych se nerozepisovala, už jsem v aktuální době, jenže.. já se rozepisuju :D Párkrát jsem přemejšlela, jaký by byl svět, kdybych si nikdy nezakládala blog o Miley. Bylo by to všechno úplně jinak. Asi si říkáte: "Jak to všechno proboha může změnit blog?" Opravdu hodně. Kdybych ho nezakládala, neměla bych teď všechna Mileyina cédéčka, netoužila bych po tom, aby přijela do ČR, nedělala s Miley bláznivý koláže a neměla jejíma songama naládovanej mobil i mp4, neznala bych Hannah Montana. A to by byly ty hlavní zlomy, řekla bych. Dokonce i taťka je zvyklej na to, že o víkendu k večeři stáhnu nějakou HM nebo si v autě pouštím Miley. Vždycky říká: " Když to máš ráda ty, mně to nevadí. " Děkuju moc, tati <3
Když jsem u toho táty, mohla bych naladit téma na slovo rodina. RODINA. Svojí rodinu bych za nic na světě nevyměnila. Jsme trošku pošahaní. A rozpadlo se nám to :// A nemám ráda svého nevlastního tátu ani to, jak spolu mamka s tátou soupeří, i když se to snaží zakrýt :( S tátou se vídám často, i když bydlím s mamkou a ségrou. Ségra ale není dcera mýho táty. Je to zamotaný, i když ne nějak složitý pochopit. A nemám ráda to, jak si vlastně musím pořád vybírat. Ale co, mám je moc ráda oba. Taky často myslím na to, jaký to bylo, kdybychom bydleli pořád v tý šílený vesnici, v tom naprosto dokonalým baráku, kterej jsem přimo milovala <333 Jenže ho táta před 2 rokama prodal :/ A ten IDIOT, co tam bydlí, nechal zničit všechno, co jsem na tom domě milovala. Nevím, co udělal zevnitř, prej úplně změnil místnosti. Ale to, co udělal s tou zahradou mu nikdy nezapomenu. Znamenala pro mě hodně.
A s Just-strawberry? I když ho vedu teprve tak krátkou dobu, stačila jsem si to tu zamilovat a změnit si svět. Ale tentokrát to je k lepšímu :) Začala jsem brouzdat po osobních blozích, vím, co lidi rádi dělají, nakupují, poslouchají a tak. Taky jsem přišla k nejúžasnějšímu seriálu na světě - Gossip Girl. Miluju GG, Blake, Leighton, Taylor, Chaceho.. prostě I ♥ GOSSIP GIRL. Jo, teď už jenom doplňuju článek. Ale co, snad jste to někdo četl, i když jsem napsala jenom zlomek toho, co si myslím, snad z toho někdo něco máte. Važte si vaší rodiny. Važte si toho, co máte. Je dost možné, že o to jednou přijdete.
xoxo Karolínka <3
oddělovače i i<3 this by lovehouse :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lifeisabitch lifeisabitch | E-mail | Web | 24. září 2010 v 10:30 | Reagovat

to s rodinou poznám. ja mám sama rozvedených rodičov a s otcom som každý druhý vikend a cez prazdniny ale tak ties sa mi nepaci ako moja mama na neho kyda atd.
ale naopak svojho nevlastneho otca mam velmi rada :) vdaka nemu som tam kde som :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama